13:13:14 1398/7/14

امید در اردوی سرخ ها / پرسپولیس برانکو هم در 6 هفته اول 3 برد داشتپرسپولیس با گل دقیقه 93 شهر خودرو سومین شکست را تجربه کرد تا موجی از نگرانی در میان هوادارانش به وجود آید.

به گزارش نوداد نیوز، پرسپولیس 6 بازی انجام داده که برابر سه مدعی نتیجه را واگذار کرده است.فاصله پنج امتیازی با صدر جدول سبب شده هواداران این تیم ادامه راه را برای قهرمانی سخت یا حتی غیرممکن بدانند و همین عامل از بعد روانی کالدرون و شاگردانش را تحت فشار قرار داده است. در این میان اما یک نکته شاید به آنها دلگرمی می دهد که پرسپولیس برانکو هم در ۶ هفته ابتدایی تنها ۳پیروزی کسب کرده بود.

سرخپوشان در هفته اول و دوم پدیده و فولاد را شکست دادند و در هفته ششم نیز نساجی را از پیش رو برداشتند تا مثل پرسپولیس کالدرون از ۶ بازی ابتدایی ۳ برد داشته باشند. کالدرون که توانست با پیروزی در شهرآورد رضایت هواداران را جلب کند حالا با دو شکست پیاپی مقابل دو مدعی قهرمانی باعث شد تا پرسپولیس به رده هفتم جدول سقوط کند.

آنها سال گذشته هم در دفاع و هم در حمله با  ۷ گل زده و ۲ گل خورده اوضاع به مراتب بهتری داشتند. در حالی که این فصل تنها ۳ گل زده و ۴ گل خورده دارد تا عملکرد ضعیفی برای تیمی که مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر است، رقم بخورد.

کالدرون اگر می خواهد امید هواداران تیمش را به قهرمانی زنده نگه دارد باید سازمان دفاعی اش را سر و سامان دهد همینطور در ساختار هجومی نیز دگرگونی ایجاد کند تا شاید پرسپولیس بتواند در کورس قهرمانی بماند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها