14:52:01 1398/3/22

افشاگری های یک لیدر پرسپولیسی از اتفاقات عجیب داخلی این باشگاهرضا شاهانی یکی از قدیمی ترین لیدرهای باشگاه پرسپولیس است.

به گزارش نوداد نیوز، شاهانی که دوست دارد فقط به عنوان هوادار پرسپولیس شناخته شود نه لیدر در این خصوص می گوید: متاسفانه باید بگویم تو تمام این سالها که در باشگاه پرسپولیس بودم هر هیئت مدیره ای لیدر خاص خودش را داشت تا هوای شان را داشته باشند. چند سال قبل یکی از لیدرهای باشگاه که معتاد بود با سماجت از مدیرعامل پول عمل پارگی شکمش را گرفت و مدعی بود پاره شدن شکمش به خاطر باشگاه است اما بعد مشخص شد یک روزی هنگام فرار از دست ماموران میله ای وارد شکمش شده است.

شاهانی با یادی از گرشایبی مدیرعامل سابق سرخپوشان گفت: یک روزی آقای عرب به گرشاسبی گفت اگر فلان لیدر در کنار تیم باشد من دیگر مایل به همکاری با باشگاه نیستم ولی حالا که عرب مدیرعامل شده همان لیدر همه کاره باشگاه است و خیلی از تصمیمات بزرگ را این شخص می گیرد!

شاهانی با اشاره به خاطره ای کارلوس کی روش می گوید: یک روز در فرودگاه ازبکستان کی روش به من گفت دوست دارم بین بچه های تیم ملی بیایی و برایشان دست بزنی برایشان برقصی تا آنها شاد شوند.من هم ناراحت شدم و گفتم آدرس را اشتباه آمده ای من نه رقاصم نه دلقک.بعد از این اتفاق کی روش مانع از حضور لیدرها در تیم ملی شد.

شاهانی در پایان می گوید: هنگام برگزاری جام ملت های آسیا فدراسیون 8لیدر به امارات برد و نفری هزار درهم هم به آنها داد. در حالی که یکی از مسئولان بلند پایه سازمان لیگ به اسم لیدر 20 هزار درهم گرفت و 12 هزارتای آن را به جیب زد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها