15:20:05 1397/8/13

"اعضای هیئت مدیره چرا جلوی شفر را نگرفتند؟"

افشاگری عجیب پیشکسوت استقلالی از مدیربرنامه های تیام و الحاجی گروپرویز برومند، دروازه بان اسبق استقلال با ناراحتی درباره نتایج تیم محبوبش صحبت و از برخی اعضای هیئت مدیره گلایه می کند.برومند حتی به شفر هم طعنه زد و گفت: ما خیلی چیزها را می دانیم و اگر به زبان نمی آوریم به خاطر این است که فضا بیشتر متشنج نشود. حتی به نظرم  مدیران باشگاه هم مسائل پشت پرده را می دانند. مثلا این که فردی به اسم شرمن در ترکیه ناگهان مدیر برنامه تیام شد و او را به امارات فرستاد و الحاجی گرو را به استقلال آورد تا از هر دو طرف کمیسیون بگیرد!

در این میان کوچک ترین گلایه ای از الحاجی گرو ندارم چون او باید دنبال کسب درآمد باشد، من از هیئت مدیره گلایه دارم. در آن زمان فتحی هنوز سرپرست باشگاه نشده بود پس چرا اعضای هیئت مدیره همان موقع با افتخاری و توفیقی صحبت نکردند تا این اتفاقات رخ ندهد؟ چرا جلوی شفر را نگرفتند؟

برومند ادامه داد:اعضای هیئت مدیره برای جلسه گذاشتن و مصاحبه کردن در استقلال هستند یا این که قرار است باری از دوش باشگاه بردارند و جلوی نابسامانی ها را بگیرند؟ با شفر قرارداد دو ساله بسته اند و او با خاطر آسوده خیالش راحت است که نتیجه هم نگیرد تمام پولش را می گیرد!او پارسال سر پرتاب پیراهن، مهدی قائدی را تنبیه کرد ولی امسال یکی، دو بازیکن هر کاری می کنند جای تنبیه، تشویق می شوند. چرا شفر آنقدر صبر کرد تا کار از دستش خارج شود؟ چرا مدیران باشگاه صبوری می کنند؟ باور بفرمایید دل هوادار خون است. در این اوضاع اقتصادی دلخوشی مردم به همین فوتبال است و ناخواسته نمک روی زخم آنها می ریزند.

کاپیتان اسبق آبی ها گفت: هیچ مربی و بازیکنی از هواداران استقلالی تر نیست! هوادار است که در این شرایط سخت هزینه می کند، زمان می گذارد و یا اصلا در خانه با تمام احساسش برای موفقیت تیمش دعا می کند. مربی و بازیکن پول شان را می گیرند و باید جلوی تک تک هواداران استقلال تعظیم کنند.

برومند در پایان گفت: شیوه فوتبال بازی کردن استقلال با فصل قبل بسیار متفاوت است. آن فوتبال هجومی و ترکیبی کجا رفته؟ چرا مثل فصل قبل حریفان را پرس نمی کنند؟ وقتی فوتبال مالکانه بازی کنید بیشتر صاحب موقعیت می شوید و کمتر به حریف موقعیت می دهید. امیدوارم همه آنهایی که در استقلال حضور دارند از تک تک مدیران گرفته تا مربیان و بازیکنان با تمام وجود به فکر کسب موفقیت تیم باشند و منافع فردی را فراموش کنند. استقلال تنها تیم دو ستاره ایران لایق بهترین هاست.

منبع: خبر ورزشی

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها