13:39:58 1397/9/12

واکنش مدیرعامل سابق استقلال به حرف های جنجالی صادقی

افشاگری در استقلال / فتح اله زاده: یادم نمی آید امیر حسین در رختکن زیر دست کسی زده باشدصادقی در مصاحبه اش از اتفاقات عجیب بازی استقلال و النصر می گوید.حالا فتح الله زاده به این مصاحبه واکنش نشان داده و حرفهایی زده:

آقاي فتح الله زاده مصاحبه اميرحسين صادقي را خوانديد. چيزهاي جالبي گفته از بازي استقلال و النصر در ليگ قهرمانان آسيا. در مصاحبه گفته چطور در آن بازي پرچم 50 متري سوريه را آوردند داخل ورزشگاه؟ بعد از اين گفته كه يكي از مسئولان هم به رختكن آمد كه عامل اصلي اتفاق بود و بعد او زير دست آن مقام مسئول زد. ماجرا چه بود؟

ببينيد وقتي يك مسئول يك باشگاه يا يك سازماني به داخل رختكن يك تيم مي رود اگر كسي بخواهد با آن فرد بي احترامي كند شك نكنيد ما برخورد مي كنيم.

ماجرا اتفاق افتاده بود يا نه؟

من يادم نمي آيد.اگر هم ،چنين اتفاقي افتاده باشد من متوجه نشدم. اگر هم مي فهميدم قطعاً برخورد مي كنم. يعني اگر واقعاً صادقي چنين كاري كرده باشد،به من گزارش مي كردند و برخورد مي كردم.

حاج آقا شما هم آن شب در رختكن بوديد.

نه، من در رختكن نبودم.

يعني آن مقام تنهايي رفته بود به رختكن تيم؟

بله، من همراه ايشان نبودم. آن شب ديرتر به رختكن رفتم. شايد اميرحسين صادقي اشتباه مي كند و يادش نمي آيد.

خيلي مطمئن حرف مي زد.بعيد است چنين ماجرايي را اشتباه تعريف كند.

من نمي دانم.

مي گويند آن مقام مسئول طوري رفتار مي كرده كه انگار استقلال صعود كرده و اثري از ناراحتي هم در چهره اش ديده نمي شده چون مأموريت اصلي كه همان آوردن پرچم روي سكوها بود، درست انجام شد.

ببينيد من نبودم كه. اتفاقاً مقام مسئولي كه شما مي گویيد با اينكه پرسپوليسي است ولي در دوران مديريت بهترين بازیكنان را از باشگاهش به ما داد. چندين و چند بازیكن كليدي خود را به لطف ايشان گرفتيم، در حالي كه مي توانست آن بازیكنان را به باشگاه پرسپوليس بدهد.البته بنده هم زباني داشتم كه مار را از لانه اش بيرون مي كشيد و خلاصه اين بازیكنان را جذب مي كردم.

صادقي مي گويد آن مسئول به شما گفت ديگر اميرحسين نبايد در تيم تان بماند و بايد برود.

شايد اين استنباطي بود كه اميرحسين داشت. من درباره بازیكنان هيچ وقت به شخصه خودم وارد نمي شدم. به هر حال كادر فني داشتيم و آنها نظر مي دادند.مي توانيد از مربيان وقت تيم در اين باره سؤال كنيد. شايد او را نخواستند كه از استقلال جدا شد و به تراكتورسازي رفت.

ولي گفته شما حتي جلسه داشتيد و حاجي در آن جلسه گفت جايي در استقلال نداري.

نمي دانم، من چيزي يادم نمي آيد. شايد با آدم ديگري درگير شده بود.

همان فصلي را مي گويد كه رفت تراكتورسازي.

واقعاً نمي دانم چه شد ولي مطمئن باشيد من در رختكن نبودم.اگر بودم كسي جرأت نمي كرد به يك مسئول توهين كند. تا به حال اتفاق نيفتاده بازیكني جلوي من به بزرگتر از خودش توهين كرده باشد!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها