10:05:51 1399/4/6

اشک های شادی یورگن کلوپ پس از قهرمانی / او چه گفت؟قهرمانی لیورپول پس از 30 سال، یکی از مهم ترین اتفاقات امسال فوتبال اروپا بود که با لغزش و باخت منچسترسیتی برابر چلسی، به وقوع پیوست اما معمار این دستاورد بزرگ، کسی نبود جز یورگن کلوپ که دوباره شکوه و عظمت را به آنفیلد بازگرداند.

 یورگن کلوپ پس از اتمام بازی چلسی و منچسترسیتی، با استودیوی اسکای اسپورتس تماس ویدئویی انجام داد که متن حرف هایش را می خوانید.

چیزی ندارم که بگویم. واقعا باورنکردنی بود. فراتر از حد انتظاراتم بود و هرگز فکرش را نمی کردم که این احساس سراغم بیاید. قهرمانی با این باشگاه واقعا خارق العاده بود. دستاورد شگفت انگیزی که بازیکنانم توانستند به آن برسند و به عنوان یک مربی که هدایتشان کردم، سرخوشی و لذت بزرگی بود.

کنی [دالگلیش] می دانم که چقدر حمایتمان کردی و مجبور بودی که 30 سال صبر کنی و به خاطر تو استیوی، که مجبور شدی مدت زیادی صبر کنی و می دانم این جام چه معنایی برایت دارد. این لحظه متعلق به همه ماست که برپایه روح تیم دوران شما ساخته شده است. انگیزه دادن به بازیکنان به خاطر تاریخ باشکوه و باعظمتی که داشتیم راحت بود.

واقعا پر استرس و باورنکردنی بود که 100 دقیقه از بازی سیتی را تماشا کنیم. فکر کنم این بازی برای ما هواداران لیورپول هم معنای زیادی داشت. وقتی تمام موقعیت ها و فرصت هایی را که چلسی به دست می آورد، می دیدیم، استرس می گرفتیم. باز هم می گویم دستاورد بزرگی از طرف بازیکنانم بود. واقعا طی دو یا سه سال اخیر، این حس برای ما خارق العاده و بی نظیر بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها