20:24:51 1398/9/5

اسکوچیچ: به خانه می‌روم درحالی که نمی‌دانم چرا به پرسپولیس باختیمدراگان اسکوچیچ سرمربی صنعت نفت ابادان بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس گفت: به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم. نیمه اول بازی دست ما بود و گل بچگانه‌ای را دریافت کردیم. به بازیکنانم گفته بودم که ما باید توپ‌های پشت هجده قدم را دفع کنیم. نمی‌توان از نتیجه ناراضی نبود. دقایق آخر بازی خوب نبودیم و چون خوب تمرین نکرده بودیم، به نتیجه راضی بودیم. من از این ناراحت بودم که در دقایق آخر با تمام توان کار نکردیم. احساس بدی دارم چون در جام حذفی حذف شدیم و شرایط بدی در باشگاه داریم اما من برای این چیزها بهانه نمی‌آروم. به شما اگر پول بدهند یا ندهند باید انگیزه داشته باشید. بعضی بازیکنان به خاطر مسائل پولی بهانه آورده‌اند. با این شرایط تیم پرسپولیس از صنعت نفت بزرگ‌تر است. با این شرایط کار کردن بسیار سخت است. خیلی از بازیکنان در این  بازی زحمت کشیدند اما کافی نبود.

او ادامه داد: در این بازی بازیکنان من کیفیت کافی نداشتند یا به باخت یک بر صفر راضی شده بودند. من نمی‌خواهم بازی را ببازم که اینطور به پایان برسد چون گفته بودم که شوت های پشت هجده را کنترل کنید. کسی از شما نمی‌پرسد که چطور باختید فقط میگویند که باختید. بازیکنان ما پرداختی ندارند. بعضی به تمرین می‌آیند و بعضی هم به تمرین نمی‌آیند اما در زمین باید بجنگید و با تمام مشکلات کنار بیایید.

اسکوچیچ افزود: من دارم سخت در تیمم کار می‌کنم. من برای کار کردن انگیزه دارم و دوست ندارم بازیکنان را بی انگیزه ببینم. باید به تیم ما کمک شود چون در تیم‌های دیگر کمک و اسپانسر وجود دارد. چرا ما باید در یک کشتی شکسته باشیم در حالی که بعضی دیگر در کشتی سالم حضور دارند؟

او در پایان گفت: من به خانه می‌روم در حالی که نمی‌دانم چرا شکست خوردم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها