22:39:35 1398/6/29

اسکوچیچ: اشتباهات بچه گانه ای انجام دادیم



سرمربی صنعت نفت در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، اسکوچیچ پس از تساوی برابر ذوب آهن گفت: از این نتیجه خوشحال نیستم اما از اینکه بازیکنان متوجه شدند که چطور بازی کنند خوشحالم.خوب بازی کردیم و شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم. در دو بازی قبلی بیماری کودکان گرفتیم و اشتباهات بچه گانه ای را انجام دادیم. از این اشتباهاتت اصلا راضی نیستم. نمی‌دانم چرا مقابل مسجد سلیمان مساوی کردیم و به پرسپولیس باختیم. این تفاوت بین یک باشگاه بزرگ و کوچک است. استقلال و پرسپولیس هم شاید اینطور بازی کنند، اما اینگونه گل‌های بچه گانه نمی‌خورند.

* 6 موقیعت گل در این بازی داشتیم و اگر مقایسه کنید نشان می‌دهد که ما در شرایط خوب ‌مان قرار گرفتیم. در مورد گلزنی هم خودم نمی‌توانم بروم داخل و گل بزنم. ما شانس‌هایمان را در این بازی از دست دادیم.

* بختیار پس از مصدومیتی که داشت از دوران اوجش فاصله گرفت و افت داشت. اینکه او را جذب کردیم، هدفمان این بود که او را به روند سابقش بازگردانیم. بختیار بازیکن بزرگ و باهوشی است، اما الان هنوز آماده نیست. قطعا انتظارات و توقعات زیادی در آینده از او خواهیم داشت.

* امسال بدون یار خارجی بازی می‌کنیم و یادم نمی‌آید که در 5 سال گذشته به این شیوه بازی کرده باشیم. بچه‌های ما خیلی خوب کار می‌کنند در حالی صفر تومان هم دریافتی نداشته ایم. می‌توانستیم بهتر باشیم، اما اشتباهات این اجازه را نداد. امیدوارم بهتر شویم و اشتباهات بچه گانه را انجام ندهیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها