12:27:43 1398/8/11

اسماعیلی: می دانم علیپور چه می کشدچیپ علی علیپور مقابل ماشین سازی هواداران فوتبال را یاد دربی انداخت که فرشید اسماعیلی پنالتی را در حساس ترین دقایق از دست داد.

به گزارش نوداد نیوز، در بازی پنج شنبه در حالی که تیم پرسپولیس نیاز مبرم برای دریافت سه امتیاز و صعود به رده دوم جدول داشت علیپور با ضربه ای چیپ پنالتی را از دست داد تا بشدت از سوی هواداران پرسپوسپولیس مورد انتقاد قرار گیرد تا جایی که تعداد زیادی از هواداران از او خواستند پرسپولیس را ترک کند.

علی عليپور دقيقاً 215 روز بعد از چيپ فرشيد اسماعيلی در شهرآورد همان حرکت را تکرار کرد. در آن دربی معروف و در آخرين دقايق نيمه اول استقلال صاحب یك ضربه پنالتي شد.اسماعيلي پشت آن توپ ايستاد و در حالي كه كسي حدس نمي زد، تصميم گرفت ضربه را چيپ بزند. توپ او از بالای دروازه به اوت رفت تا به شدت از سوی هواداران طرد شود.

در اون روزهای سخت هواداران استقلال هزاران پیام برای اسماعیلی ارسالی کردند که حاوی توهین و درخواست جدایی بود.بعد از اين تجربه تلخ براي اسماعيلی، به نظر مي رسيد در استقلال يا پرسپوليس بازیكني پيدا نشود كه دلش بخواهد با چیپ زدن دروازه بان حریف را مجازات کند.اما به هر حال عليپور این تصميم اشتباه  را گرفت. شايد او قصد داشت هم گل زيبا بزند و هم به فرشيد چيپ زدن ياد بدهد. توپ او اما به آغوش حامد لک رفت تا جنجال چیپ زدن باز هم تکرار شود.

پنالتی پرسپوليس اينقدر جنجال به پا کرد تا به اردوی استقلال هم رسيد.گویا قبل از بازی تراكتور و در اردوی آبي ها صحبت های زيادی درباره اين چيپ شد. فرشيد اسماعيلی هم در واكنش به آن گفت: درك می كنم چه می كشد.

خبری هم از گوشه و کنار شنیده می شود مبنی بر اينكه بعضي از بازیكنان استقلال به مهاجم قرمزها پيام داده اند ولی خبر تأييد نشده و بايد دید علیپور اين مساله را تأييد می كند يا نه؟

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها