13:13:36 1397/4/19

حسینی از فیفا ITC می گیرد

استقلال برای مجید پیغام فرستاد / یکسال قرارداد داری باید بمانی!سيدمجيد حسيني در آستانه عقد قرارداد با باشگاه ترابوزان اسپور تركيه است.

به گزارش نوداد نیوز، هواداران استقلال شديدا به مسئولان باشگاه انتقاد دارند كه چطور بازيكني چون حسيني كه معلوم بود بعد از جام جهاني مي تواند برود، قراردادش تمديد نشده است. پس از درخشش اين بازيكن در روسيه كاملاً پيدا بود خارجي ها نمي گذارند او در استقلال بماند.اين پيش بيني هم كاملا درست از آب درآمد و حالا مجيد در شرف انتقال به سوپرليگ تركيه است.به نظر مي رسد اين انتقال يك دعواي بزرگ به راه بيندازد. طبق خبرهاي رسيده، مديران استقلال در روزهاي اخير تلاش زيادي كرده اند تا با حسيني صحبت كنند اما اين بازيكن تماس هيچ كدام از مسئولان باشگاه از جمله توفيقي و افتخاري را پاسخ نمي دهد. حسيني يك سال ديگر با باشگاه قرارداد دارد و قاعدتا بازيكن استقلال است اما نكته اينجاست كه آپشني در قراردادش دارد. او هم مثل اكثر بازيكنان يك شرط در قراردادش گذاشت كه طبق آن اگر از باشگاه جدا شود، مي تواند پولي را بابت مبلغ رضايتنامه پرداخت كند. طبق توافقي كه حسيني و استقلال كردند، او براي انتقال به اروپا مي تواند 100 هزار دلار بپردازد و برود. يكي از مسئولان باشگاه استقلال اما نودادنیوز گفت اين مسئله زماني رخ مي دهد كه باشگاه رضايت داشته باشد.اين فرد توضيح داد: بله اين آپشن در قرارداد هست ولي ما تأكيد كرده ايم به شرطي كه باشگاه راضي به جدايي باشد نه اينكه او سر خود جدا شود و ما را در جريان نگذارد.

حسيني اين مسئله را قبول ندارد. او به باشگاه ترابوزان اسپور تأكيد كرده مشكلي وجود ندارد و در ازاي پرداخت 100 هزار دلار قراردادش فسخ مي شود و به عنوان بازيكن آزاد مي تواند قرارداد امضا كند. حسيني و مدير برنامه هايش نگران ITC هم نيستند و عتقاد دارند حتي اگر باشگاه استقلال در اين زمينه مانع تراشي كند، مي توانند از فيفا در عرض دو هفته ITC را دريافت كنند. در روزهاي اخير مسئولان استقلال خيلي تلاش كردند با حسيني صحبت كنند ولي فعلاً موفق نشده اند اما به مدير برنامه هاي اين بازيكن پيام داده اند با جدايي او موافق نيستند و در صورتي كه اين بازيكن سر خود برود،از طريق قانوني با مسئله برخورد خواهند كرد. البته باشگاه استقلال در بخش حقوقي هم همواره با ضعف رو به رو بوده و در پرونده هاي زيادي شكست خورده است به همين دليل به نظر مي رسد با آپشني كه باشگاه در قرارداد او گذاشته، حسینی در پرونده پيش رو برنده باشد.مجيد و باشگاه ترابوزان به توافق نهايي دست پيدا كرده اند و مي خواهند قرارداد خود را امضا كنند. حسینی و مدیر برنامه هایش مدارك لازم را هم براي باشگاه تركيه اي فرستاده اند تا نشان دهند مشكلي براي همكاري وجود ندارد. ترابوزان بدون آنكه هزينه گزافي براي رضايتنامه حسيني پرداخت كند،اين بازيكن را به چنگ مي آورد. يكي از استقلالي ها ديروز در اين باره مي گفت حتي اگر باشگاه در اين زمينه اشتباه كرد، اين بازيكن بايد معرفت به خرج مي داد و بعد از جام جهانی  دو ساله مي بست تا باشگاه هم از فروشش چيزي به دست آورد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها