13:00:16 1399/3/21

استقلال با ۳ غایب لیگ را شروع می‌کنداستقلال تهران به دلیل داشتن یک دیدار معوقه مقابل فولاد در صورت شروع مجدد لیگ برتر اولین تیمی خواهد بود که به میدان می رود.

فرهاد مجیدی در حالی تیمش را برای شروع مجدد لیگ برتر آماده می کند که شاگردانش با همه قوا تمرینات خود را پیگیری می کنند. این در حالی است که سرمربی آبی‌ها چند بازیکن خود را در شروع مجدد مسابقات در اختیار نخواهد داشت.

شیخ دیاباته یکی از مهم ترین غایبان استقلال در اولین دیدار و شاید هم در چند دیدار نخست این تیم باشد. دیاباته که در تعطیلات بلند مدت در فرانسه نتوانسته به دلیل شرایط قرنطینه تمرینات مناسبی داشته باشد، از آمادگی مطلوب دور است قدری هم اضافه وزن دارد. هرچند مجیدی برای دیاباته برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده، اما دیاباته به دلیل عدم آمادگی مطلوب حداقل در یکی دو بازی اول آبی‌ها قادر به همراهی تیمش نیست.

هروویه میلیچ هم مشکلی مشابه دیاباته دارد با این تفاوت که او قدری از هم بازی‌اش آماده‌تر است. میلیچ هم تمریناتش را نسبت به دیگر آبی پوشان دیرتر آغاز کرده و این احتمال وجود دارد که او هم در اولین دیدار تیمش در لیگ غیبت داشته باشد.

فرشید اسماعیلی شرایطی متفاوت نسبت به دو نفر قبلی دارد. اما هافبک بازی ساز آبی‌ها هم بازی نخست این تیم را از دست داده است. اسماعیلی با مصدومیت از ناحیه همسترینگ مواجه شده و به همین دلیل نمی‌تواند مقابل فولاد هم بازیانش را همراهی کند.

آبی‌ها در صورتی که تا شروع دوباره لیگ با بازیکن آسیب دیده دیگری مواجه نشوند، حداقل این ۳ بازیکن را مقابل فولاد در اختیار نخواهند داشت.

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها