19:30:04 1398/7/25

استراماچونی و مهابادی بعد از بازی چه گفتند؟مربیان دو تیم استقلال و فجرسپاسی بعد از بازی در نشست خبری حضور یافتند.

مهابادی: تغییر سیستم استقلال ما را دچار مشکل کرد

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی بعد از شکست سه بر صفر تیمش برابر استقلال در جام حذفی در نشست خبری اظهار کرد:‌ بازی خوب و جذابی را تماشا کردیم. هر دو تیم به لحاظ تاکتیکی فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند. در نیمه اول بازی برابر بود اما در نیمه دوم مجبور شدیم فضاها را ببندیم زیرا استقلال تغییر سیستم داد و ۲-۴-۴ بازی کرد و شرایط میانه میدان تیم ما دچار مشکل شد.

وی خاطرنشان کرد: در طول ۹۰ دقیقه بازیکنان ما خوب بازی کردند و با کیفیت بودند و شکل خوبی داشتیم اما در وقت اضافه، دو تعویض انجام دادیم.

سرمربی فجرسپاسی ادامه داد: این دو تعویض تقریبا اجباری بود چرا که در وقت‌های اضافه چند بازیکن‌مان شرایط بدنی خوبی نداشتند و دچار افت شدند.  دفاع چپ خودمان را تعویض کردیم و اسماعیل بابایی نیز مصدوم بود و ما دیگر نمی‌توانستیم تعویض کنیم.

مهابادی تصریح کرد: امروز به جز ۱۰ دقیقه آخر، بازی خوبی انجام دادیم. به تیم استقلال تبریک می‌گویم و امیدوارم در لیگ برتر و جام حذفی موفق باشند.

استراماچونی:یک قدم رو به جلو برداشتیم

آندره‌آ استراماچونی بعد از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل فجرسپاسی گفت: از ابتدا می‌دانستیم که دیدار سختی خواهیم داشت زیرا حریف در شرایط خوبی قرار داشت و باید صادقانه بگویم که مهابادی سرمربی حریف برای ما با پست کریم زاده مشکل ایجاد کرد ولی در نیمه دوم که من جای غلامی و دانشگر را عوض کردم، بازی را در دست گرفتیم. فکر می‌کنم ۱۵-۱۶ موقعیت ایجاد کردیم و ۲-۳ مرتبه توپ را به تیرک زدیم. در نیمه دوم حریف موقعیتی نداشت. ما باید پیشرفت کنیم اما این دیدار یک قدم رو به جلو بود و این برای ما مهم است که تا فینال دو بازی داریم.

وی درباره ترک زمین از سوی خودش در دقیقه ۱۲۰ هم گفت: من فکر می‌کنم سو تفاهم رخ داده است. ما دقیقه ۱۱۲ گل زدیم و فکر کردم بازی تمام شده است. بازی ۳ بر صفر شده بود و نیازی نبود من حضور داشته باشم.

 سرمربی استقلال در جمع خبرنگاران هم گفت: صادقانه بگویم که مربی فجرسپاسی با آوردن شماره هفت تیمش در کنار دانشگر، برای ما مشکل ایجاد کرد. فکر می‌کنم با تغییرات در نیمه دوم و عوض کردن جای غلامی و دانشگر هیچ موقعیتی به حریف ندادیم.

وی درباره عملکرد داور مسابقه نیز اظهار کرد: متوجه نشدم که چرا داور در صحنه مشکوک به پنالتی از داور چهارم کمک گرفت؟ او می‌توانست از کمک داور کمک بگیرد. اعتراض من به این  بود که وقتی داور خودش به صحنه نزدیک‌تر است چرا با داور چهارم جلسه می‌گذارد؟

استراماچونی در پاسخ به این سوال که تعویض زکی پور در نیمه دوم تاکتیکی این تیم است، خاطرنشان کرد: وقتی جای دانشگر و غلامی عوض شد، نیازمند یک بازیکن با خصوصیت زکی‌پور بودیم. به همین دلیل این جا به جایی انجام شدیم.

سرمربی استقلال در واکنش به اینکه ترجیح می‌دهد با چه قرعه‌ای در مرحله بعد جام حذفی رو به رو شود، گفت: در این مرحله اتفاقات جالبی رخ داد. شهرخودرو و سایپا حذف شدند. وقتی که یک بازی در هر مرحله انجام می‌شود، وضعیت دشوار می‌شود.

او تاکید کرد: سومین پیروزی برایم اهمیت داشت. همچنین برای اولین بار گلی را دریافت نکردیم. در این دیدار موقعیت‌های زیادی داشتیم و توانستیم کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیریم.

استراماچونی درباره اینکه تیمش به وضعیت ایده‌آل رسیده است یا نه، گفت: ما برای تبدیل شدن به تیم بهتر، کارهای زیادی داریم ولی یک قدم دیگر رو به جلو برداشتیم. این بازیکنان تاکنون با سه مدافع بازی نکرده بودند. 

او درباره عقد قرارداد گری هوپر با یک تیم نیوزیلندی و در نظر داشتن یک بازیکن دیگربرای تیمش گفت: هوپر مدنظر من نبود.

استراماچونی درباره اینکه چرا با این بازیکن مذاکره شد، تاکید کرد: ممکن است در فوتبال با صد نفر مذاکره شود ولی همه بازیکنان را جذب نمی‌کنند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها