17:22:47 1398/6/28

استراماچونی: می دانیم پرسپولیس تیم خوبی است، ولی ترسی از آن ها نداریمشیرین جعفری گوگدرقی / سرمربی استقلال در خصوص شرایط تیمش پیش از دربی صحبت کرده است.

به گزارش نوداد نیوز ، استراماچونی در حاشیه تمرین امروز آبی پوشان گفت: ما تلاش می‌‌کنیم 110 درصد آماده باشیم و می‌دانم که بازی یکشنبه یکی از بزرگترین دربی‌های دنیا است.  متأسفانه در بازی گذشته دو بازیکنمان را از دست دادیم، ولی امیدوارم با شرایط خوبی پا به دربی بگذاریم. 

تأثیر نتایج اخیر استقلال روی دربی: اگر ما 9 امتیاز داشته باشیم یا یک امتیاز فرقی نمی‌کند، ما باید دربی را ببریم و این نتیجه تأثیری رو بازی‌های ما ندارد.  ما می‌دانیم پرسپولیس تیم خوبی است، ولی ترسی از آنها نداریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که برنده شویم.

روحیه استقلالی ها: ما روی این بخش باید زیاد کار کنیم، چون تیم ما نسبتاً جوان است. پرسپولیس فقط یک تغییر در تیمش داشته، ولی ما تغییرات بسیار زیادی داشتیم، اما باید روی نقاط ضعف و قوتمان زیاد کار کنیم. 

تغییرات در ترکیب: اگر به من احترام بگذارید و اجازه بدهید من این موضوع را نگویم چون حتی اگر تغییرات هم داشته باشیم آن را نمی‌توانم در اینجا به شما بگویم. اجازه بدهید در کنفرانس خبری توضیحات بیشتری خواهم داد چون تیمم درحال تمرین است. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها