23:19:20 1398/4/1

استراماچونی: می خواهم بیشترین موفقیت را با استقلال کسب کنماستراماچونی در خصوص حضورش در استقلال توضیحاتی داده است.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی جدید استقلال در خصوص رزومه اش گفت: من در رم متولد شدم و بخش اول زندگی‌ام را در رم گذراندم. سپس برای ادامه فوتبال از این شهر رفتم. من در 15 سالگی رم را ترک کردم چون خیلی جوان بودم ولی می خواستم فوتبال حرفه ای را ادامه بدهم. من هم درس خواندم و هم فوتبال بازی کردم. دوران سختی داشتم، 2 عمل روی زانو انجام دادم و سومین بار هم در 23 سالگی این کار را تکرار کردم. البته جراحی چند باره کار سختی بود.در 23 سالگی مربی یک باشگاه آماتور شدم. البته فقط برای لذت و سرگرمی ول لذت زیادی از این کار بردم. بعد از آن  با تیمی در فوابال آماتور ایتالیا قهرمان شدم. سپس باشگاه رم از من دعوت کرد که با آنها همکاری کنم که جا دارد از کونته تشکر کنم. آنها کمک زیادی به من کردند. سپس در اینترمیلان و باشگاه های دیگر کار کردم.من 10 سال پیش ازدواج کردم و پسری به نام چونیور و دختری به نام النا دارم. خانواده برای ما اهمیت زیادی دارد مثل همه کشورها که به خانواده اهمیت می دهند.  مادر من معلم زبان است، همه خانواده ما دکتر و مهندس هستند و من تنها ورزشی آنها هستم. من به عنوان جوانترین مربی سری آ به سرعت تجربه کسب کردم و این برایم دلنشین بود.

بزرگترین موفقیت ورزشی: رفتن از رم به اینتر کار سختی است. من به عنوان با استعدادترین مربی رم انتخاب شدم. زمانی که سنسی مالک باشگاه رم بود با او حرف زدم و به میلان نقل مکان کردم. این برای من و مطبوعات عجیب بود و روی آن مانوور زیادی شد. با ماسیمو موراتی صحبت کردم و قرار شد 2 فصل روی نیمکت این تیم حضور داشته باشم.

شناخت از فوتبال ایران: وقتی استقلال با من تماس گرفت آمادگی نداشتم ولی اطلاعات را جمع آوری کردم. از کسانی که از فوتبال آسیا خبر داشتند اطلاعات گرفتم. من به فوتبال ایران احترام می گذارم ولی فکر نمی کردم در فوتبال ایران کار کنم. قطعا برای من صحبت‌هایی کردند ولی می خواهم بیشتر از فوتبال ایران بدانم. اولین چیزی که از ایرانی ها دیدم خوشامدگویی واقعی و طبیعی بود. مردم اینجا از قلبشان مهربانی دارند و از تمام وجود محبت می‌کنند. من فکر می‌کردم اینجا از گرما نتوانم نفس بکشم ولی هوای اینجا خوب است. غذای اینجا هم خوب است. البته ترافیک اینجا خیلی زیاد است اما بعضا روان می شود ولی جمعیت ایران هم زیاد است.

مشورت با ولاسکو: من مکالمه جذابی با ولاسکو داشتم که طولانی بود. او اطلاعات کاملی از فرهنگ مردم ایران به من داد. همسر من هم با همسر ولاسکو صحبت کرد. این اطلاعات خیلی به من کمک کرد. چیزی که بیرون از ایران در مورد کشور شما می‌گویند اصلا واقعی نیست. من یک دوست ایرانی در بیرون از ایران دارم که همیشه با من در ارتباط است ولی 10 سال است با او ارتباط دارم. قرار است همسرم من هم به تهران بیاید چون اینجا بسیار زیبا است.

علاقه به کدام تیم ایتالیایی: من آ اس رم و اینتر را دوست دارم. ما ایتالیایی‌ها به تیم‌های کشور خودمان افتخار می‌کنیم ولی تیم های دیگری هم در فوتبال دنیا هستند که خوب بازی می کنند. من خودم را مدیون آریگو ساکی می‌دانم. این یک واقعیت است. مربیگری در ایران: اینجا فرصت خوبی برای من است، در ایران می توانم سطح مربیگری خود را افزایش بدهم و انگیزه زیادی در این زمینه دارم.

صحبت با هواداران استقلال: می‌خواهم از طرفداران استقلال تشکر کنم. زمانی که در ایتالیا بودم متوجه شدم که آنها من را خیلی دوست دارند و حالا هم می‌خواهم بیشترین موفقیت را با استقلال کسب کنم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها