14:48:24 1397/9/12

گروه مان سفت و سخت است اما باز هم صعود مي كنيم

ادعای بزرگ ملی پوش استقلال: پرسپولیس را می گیریم و قهرمان می شویمآرمین سهرابیان توانسته نظر کی روش را به خود جلب کند و در استقلال هم جایگاه مناسبی به دست آورد.

به گزارش نوداد نیوز، او مصاحبه ای با خبرورزشی داشته که در ادامه می توانید آن را بخوانید:

اوضاع دستت چطور است؟

تقريبا خوب شده ولي هنوز بايد در آتل باشد. فكر كنم دو هفته ديگر آتل دستم را باز كنم.

ديروز به محل تمرين استقلال رفتي؟

بله! شكر خدا توانستم با تيم بدوم و اين برايم خيلي لذت بخش بود. بايد مراقب باشم تا زمين نخورم.

در اين مدت چه مي كردي؟

با تردميل، دوچرخه ثابت و وزنه كار مي كردم. بیكارِ بیكار هم نبودم. نمي خواستم از شرايط بدني كه داشتم عقب بيفتم.

دوست داريم از زبان خودت بدانيم چه مشكلي برايت به وجود آمده است؟

در حال دويدن در عرض زمين بودم كه چمن خيس بود و سُر خوردم. اين قدر ناگهاني زمين افتادم كه نتوانستم خودم را جمع كنم و به جاي كف دست، روي انگشت هايم افتادم.

دقيقاً كدام انگشت ها؟

انگشت سبابه و مياني دست راستم دچار شكستگي شدند.

قبل از اردوي تيم ملي بود؟

بله! من در شهريورماه به اردوي تيم ملي دعوت شده بودم و خيلي اميد داشتم در اردوي بازي ترينيداد هم دعوت شوم كه اين اتفاق برايم رخ داد و خط خوردم.

فكر مي كني در اردوي بعدي دعوت شوي؟

اميدوارم! من كه در اين حد فاصل هيچ بازي نمي توانم انجام بدهم.اميدوارم اين اتفاق بيفتد.خوشحالم كي روش در تعريفي كه از بازیكنان جوان دعوت شده به اردوي تيم ملي كرد،از من هم اسم برد.

اوضاع استقلال را چطور ارزيابي مي كني؟

شكر خدا اوضاع خوب شده است. فكر مي كنم مشكل تيم، من بودم و وقتي نيستم تيم نتايج خوبي مي گيرد )خنده(.از شوخي گذشته استقلال كم كم به همان تيمي كه منتظرش بوديم، مي رسد و در اهواز هم نتيجه خوبي گرفت و در تهران هم كه سه گل زد. حالا بازیكنان با انگيزه بالايي در تمرين هستند و قطعاً از اين به بعد فقط مي بريم.

انتظار برد 3 گله در ديدار آخر را داشتي؟

مي دانم بچه ها براي برد به ميدان رفته بودند. با احترام به تيم صنعت نفت آبادان، ما به هر تيمي بخواهيم، مي توانيم سه تا گل بزنيم. ما استقلال هستيم و بچه هاي تيم خيلي عالي ظاهر شدند و اگر بخت با آنها يار بود، بيشتر هم مي زديم.

بازي را در استاديوم ديدي؟

ديدم ولي نه از داخل ورزشگاه بلكه كنار دوستان در دفتر یكي از آنها اين مسابقه را مي ديدم. یك شبكه اينترنتي است.

با وجود بردهايي كه استقلال به دست مي آورد و خودت هم آرزوي ديدنش را داري، فكر نمي كني راه براي بازگشتت به تركيب سخت تر مي شود؟

قطعا كار آساني ندارم. البته در حالت عادي هم همين طور است ولي من تلاشم را مي كنم، فرقي هم نمي كند چون همه هم پستي هايم رفقاي صميمي ام هستند و مهمترين چيز براي ما اين است كه استقلال نتيجه بگيرد چون در آن صورت همه ما سودش را مي بينيم.

پادواني به ما گفت دعا مي كند هرچه زودتر انگشت هايت خوب شود. ديدي؟

بله! پادواني پسر خوش قلبي بود كه من هنوز بابت اتفاقي كه پارسال بين من و او رخ داد،خودم را نمي بخشم.

اما عمدي كه در كارت نبود؟

درست است! ولي من هنوز نمي توانم در اينباره با خودم كنار بيايم. خيلي خوشحالم اتفاق بدتري برايش رخ نداد چون نمي دانم در آن صورت حالا من چه وضعيت روحي داشتم.با اين همه مادامي كه نبينم مثل گذشته سلامتي كاملش را به دست نياورده،احساس خوبي نخواهم داشت. او اينقدر مهربان است كه حد ندارد. هرچه بگويم باز هم باور كردنش برايتان ممكن نيست.

با او در ارتباط هستي؟

البته! با امكانات فضاي مجازي از حالش باخبر مي شوم و دعا مي كنم هرچه زودتر بهبودي كاملش را به دست بياورد و دوباره به تهران و استقلال برگردد تا كنار تيم باشد.

با توجه به اوضاع فشرده رقابت در صدر جدول، فكر مي كني تيمت بتواند دوباره آن بالاها برسد؟

ما الان پنجم جدوليم و فاصله مان با صدر8 امتياز است. هنوز به نيم فصل هم نرسيده ايم و الان خيلي زود است که كسي بخواهد فکر کند استقلال نمی تواند قهرمان شود.

پس به قهرماني فكر مي كني؛ با وجود سپاهان و پديده و بقيه؟

البته! سپاهان، پرسپوليس و تراكتورسازي خوب و قابل احترام هستند ولي ما استقلاليم.شك نداشته باشيد در نيم فصل با يارگيري و تقويت تيم دوباره همان تيم خوب مي شويم و بار ديگر به صدر جدول بر مي گرديم.

اما هواداران استقلال وقتي جام حذفي از دست رفت، كمي از تيم محبوب شان دلسرد شده اند؟

اصلاً اين طور نيست. خيالشان راحت باشد كه ما با قدرت ادامه مي دهيم. تيم ما بازیكنان خيلي خوبي دارد و با اضافه شدن چند بازیكن ديگر از اين هم بهتر خواهد شد.

اما پرسپوليس همين الان با يك بازي كمتر 3 امتياز از استقلال بيشتر دارد.

پرسپوليس را هم مي گيريم. قرار نيست همه تيم هاي بالاي جدول فقط برنده شوند.مساوي و باخت هم جزئي از فوتبال است.

درباره گروه دشوار آسيايي تيمت چه حرفي داري؟

خب گروهي پر از هيجان را پيش بيني مي كنم. گروهي كه قطعاً همه غرب آسيايي ها براي ديدن بازي هايش كانال تلويزيون شان را تغيير نمي دهند. یك گروه پر از تيم هاي سفت و سخت. ما باز هم صعود مي كنيم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها