14:08:12 1399/5/8

احتمال وقوع یک جابه جایی بزرگ در لیگ فوتسالوحید شمسایی پس از انتخاب شدن به عنوان سرمربی جدید تیم فوتسال گیتی پسند، لیستی از بازیکنان مورد نظر خود را به مدیریت باشگاه داده تا برای جذب آنها اقدام کنند.در لیست او چند بازیکن مطرح و ملی‌پوش دیده می شوند که در کنار بازیکنان فصل قبل، تیمی قدرتمند را بسازند.

البته از گیتی پسند حمید احمدی راهی مس سونگون شده و پیمان حفیظی به تیم کهربای عراق پیوسته است و دو بازیکن این تیم هم با مصدومیت‌هایی روبرو هستند و به همین دلیل به جای این چهار بازیکن باید چهار جایگزین شاخص جذب شوند با این حال شمسایی در صدد است تا رضایت مهدی جاوید آقای گل لیگ برتر را برای پیوستن به گیتی پسند جلب کند.

جاوید که رابطه بسیار خوبی با شمسایی دارد این هفته با مس سونگون برای تمدید قرارداد به توافق رسید اما چون هنوز قراردادی بسته نشده احتمال اینکه راهی گیتی پسند شود وجود دارد. در صورت حضور جاوید در اصفهان معادلات نقل و انتقالاتی این تیم تغییر کرده و احتمال جدایی چند بازیکن و جذب چند مهره دیگر وجود دارد اما اگر مدیران گیتی پسند نتوانند جاوید را جذب کنند بر اساس لیست دیگر وحید شمسایی برای جذب نفرات اقدام می‌کنند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها