13:41:39 1398/2/22

احتمال بازگشت وحید امیری به پرسپولیس قوت گرفتوحيد اميري كه با سروصداي فراوان پرسپولیس را ترک کرد،حالا تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شده است.

به گزارش نوداد نیوز، امیری در حالی که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته بود حاضر به ماندن در لیگ ایران نشد و به سوپر لیگ ترکیه رفت اما نتوانست در تيم ترابوزان اسپور درخشش خاصي داشته باشد و به یك بازیكن نيمكت نشين تبديل شد.

حالا در پایان فصل بحث جدايي وحيد اميري از اين تيم قوت گرفته است. اميري بازیكن نسبتاً گرانقيمتي براي تيم ترکيه اي محسوب مي شود و به همين خاطر باشگاه ترابوزان بدش نمي آيد او را به تيمي در ترکيه قرض بدهد یا بتواند از انتقال او درآمدزایی داشته باشد.

از سویی دیگر خود وحید امیری هم دوست ندارد به دلیل گرانی مخارج زندگی فوتبال را در ترکیه ادامه دهد و بدش نمي آيد بار ديگر به ايران برگشته و در پرسپوليس توپ بزند.مديران تيم ترابوزان در صورتي كه پيشنهادي براي قرض دادن اميري به تيم هاي ترکيه اي پيدا نكنند، آنگاه ممكن است مشكلي براي فسخ قرارداد ستاره ايراني خود نداشته باشند. پيش بيني مي شود در صورت بازگشت احتمالي او به پرسپوليس حساسيت زيادي از سوي هواداران به وجود نيايد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها