10:42:59 1397/12/21

اتفاق بد برای مهاجم استقلال:برخورد با شیشه رختکنروح ا... باقري در روزهاي ابتدايي حضور در استقلال بازیكن مورد علاقه وينفرد شفر بود. به هر حال درخشش اين بازیكن در ليگ یك و خونه به خونه باعث شد آينده روشني برايش در استقلال ترسيم كنند.

او هم با انگيزه آمد و انصافا بازيهاي بدي انجام نمي داد. منتها گل نزدنهاي رو ح ا... باعث شد تا رفته رفته كارش سخت تر شود. در شروع نيم فصل دوم روح ا... تبديل به بازیكني شده كه حتي جايي در ليست 18 نفره تيم ندارد.او نه در ليگ و نه در آسيا در ليست تيم نبوده و اين مسئله باعث شده از نظر روحي درشرايط بدي قرار بگيرد.

باقري حال و روز خوشي ندارد و به تازگي یك اتفاق بد هم برايش افتاده است. هنوز كسي اين خبر را تأييد نكرده ولي یك منبع آگاه در استقلال گفت اين بازیكن چند روز پيش در راه رفتن به رختكن تيم سر خورد و با شيشه رختكن برخورد كرد.اين برخورد هم گويا باعث شد شيشه بشكند و باقري هم آسيبي جزئي ببيند. مهاجم آبي ها اميدواراست روزهاي بدش در استقلال زود تمام شود.

روزنامه خبرورزشی در صفحه 8 شماره امروز خود گزارش کاملی در این خصوص تهیه کرده است.

برای مطالعه این مطلب و دسترسی به نسخه کامل شماره امروز خبرورزشی و سایر روزنامه های ورزشی از طریق لینک زیر اپلیکیشن تیتر را دانلود کنید:

http://bit.ly/2TuiHzu

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها