13:39:13 1397/8/15

ابهام درحضور زنان در ورزشگاه/شایدخانواده بازیکنان پرسپولیس به ورزشگاه برونددرست از همان زماني كه حضور پرسپوليس در فينال ليگ قهرمانان آسيا قطعي شد، خبرهايي مبني بر حضور بانوان در ورزشگاه آزادي بر سر زبانها افتاد برخي مسئولان به سرعت و با عجله، موضوع را تكذيب كردند و برخي ديگر از جمله وزير ورزش و جوانان ابراز اميدواري كردند زمينه هاي حضور بانوان در روز فينال كه شنبه پيش روست، مهيا شود.

حتي گفته شد در اين بازي حداقل یك سكوي 700 تا 1000 نفره در اختيار بانوان قرار مي گيرد تا از یك سو،بابي براي حضور هميشگي زنان در استاديوم باز شود و از طرف ديگر،حساسيت هاي فيفا و كنفدراسيون فوتبال آسيا كاهش يابد. احتمالاً اين ماجرا را هم مي دانيد كه در حاشيه مراسم افتتاح ساختمان جديد كنفدراسيون فوتبال آسيا، مهدي تاج و علي كفاشيان ديداري با شيخ سلمان رئيس كنفدراسيون داشتند و در مورد قوانين كشورمان با او صحبت كردند. شيخ سلمان نيز همان جا قول هايي داد مبني بر اينكه با رؤساي تصميم ساز فيفا در اين مورد صحبت خواهد كرد تا حساسيت شان به حضور بانوان در ورزشگاه را به حداقل برساند.

در ادامه، همه منتظر بودند تا واكنش سايت بليت فروشي ديدار پرسپوليس مقابل كاشيما را ببينند. اين انتظار وجود داشت كه طبق گفته مسئولان،سكويي براي حضور بانوان در نظر گرفته شود اما یكي از نزدیكان باشگاه پرسپوليس به ما گفت: هنوز اين ماجرا در هاله اي از ابهام قرار دارد اما تا جايي كه ما مي دانيم چون بليت فروشي بر اساس كد ملي صورت مي گيرد، بانوان نمي توانند با كدملي شان بليت بخرند اما شايد مثل بازي ايران - بوليوي، شرايطي فراهم شد كه برخي بانوان مثلاً از اعضاي خانواده بازیکنان بتوانند راهي استاديوم شوند.اين اتفاقات در حالي رخ مي دهد كه بانوان هوادار كاشيما آنتلرز ژاپن مي توانند بدون هيچ محدوديتي راهي ورزشگاه آزادي شده و بازي را تماشا كنند اما رؤياي حضور هواداران بانوي ايراني در فينال ليگ قهرمانان دود شده و به هوا رفته است.

منبع: خبر ورزشی

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها