12:42:04 1397/12/27

آیا دنباله «راپسودی بوهمی» ساخته می‌شود؟پس از انتشار گزارشی درباره احتمال ساخت دنباله‌ای بر درام زندگی‌نامه‌ای بسیار موفق راپسودی بوهمی غوغایی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به‌پا شده است.

منبع این خبر رودی دالِزِل است، ویدیوکلیپ‌سازی که در چند مورد با کویین همکاری کرد. او خبر داد که ساخت یک فیلم تازه، موضوع داغ صحبت‌های خانواده کویین است و «من مطمئن هستم که مدیر برنامه‌های کویین، جیم بیچ، در حال برنامه‌ریزی برای ساخت دنباله‌ای بر راپسودی بوهمی است که با کنسرت «لایو اِید» آغاز خواهد شد.»

به هر حال، روی کاغذ هم ایده ساخت چنین دنباله‌ای منطقی به نظر می‌رسد چون با وجود نقدهای منفی اغلب منتقدان، فیلم در گیشه به یک پدیده تجاری بدل شده و تا امروز به فروش کل ۸۷۵ میلیون دلار در سراسر جهان دست یافته است؛ فروشی که معمولاً در این سال‌ها فقط نصیب فیلم‌های ابرقهرمانی و بلاک‌باسترها می‌شود.

در واقع راپسودی بوهمی (بدون به‌روزرسانی فروش‌ها و در نظر گرفتن میزان تورم) به پرفروش‌ترین موزیکال و فیلم زندگی‌نامه‌ای تاریخ سینما بدل شده است.

پس نه‌فقط غافلگیرکننده نیست که سازندگانش به فکر ساخت دنباله‌ای باشند بلکه کاملاً طبیعی و منطقی به نظر می‌رسد.

البته مسئول روابط عمومی گراهام کینگ، تهیه‌کننده‌ای که سال‌ها زمان صرف کرد تا فیلم ساخته شود، می‌گوید که هنوز بحث ساخت هیچ دنباله‌ای مطرح نشده است و تمام اخبار مربوطه را بی‌اساس می‌داند! البته آن‌ها در این خصوص به‌سرعت پاسخ‌گوی گروه خبر «ایندی‌وایر» نبودند و کمپانی فاکس هم در این باره اظهار نظری نکرده است.

راپسودی بوهمی اوایل سال ۲۰۱۹ و در جوایز آکادمی، موفق به کسب چهار اسکار از پنج رشته‌ای شد که در آن‌ها نامزد شده بود، از جمله بهترین بازیگر مرد اصلی برای رامی مالِک، تدوین، میکس صدا و بهترین صداگذاری.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها