14:27:39 1398/5/22

آیا بیرانوند از دربی محروم می شود؟در حالي كه ماجراي محروميت دو باشگاه پرسپوليس و سپاهان از حضور تماشاگران شان در اولين ميزبانی ليگ نوزدهم حسابی جنجالی شده، حالا یك سوژه جديد هم به اين ماجرا اضافه شده است.

به گزارش نوداد نیوز، اين ماجراي جديد مربوط به درگيري عليرضا بيرانوند با یک مأمور نيروي انتظامي در بازي فصل قبل با فولاد خوزستان در اهواز است.در پايان آن بازی عليرضا بيرانوند در حال خروج از زمين یک مامور را هل داد!

نتيجه اينكه چند روز بعد، حكم كميته انضباطی درباره اين تخلف بيرانوند اعلام شد و فدراسيون فوتبال عليرضا بيرانوند را به مدت سه بازی رسمی در مسابقات باشگاهی از هرگونه فعاليت رسمی فوتبالی محروم و نام برده را به پرداخت مبلغ ۵۰۰ ميليون ريال جريمه نقدی در حق فدراسيون فوتبال ايران محكوم می نمايد كه با عنايت به سابقه رفتار و عملكرد و حسن شهرت ايشان در بين اهالی فوتبال مستنداً به ماده ۱۰۷آيين نامه مذكور سه جلسه محروميت وی را به مدت شش ماه تعليق می كند تا در صورت پرداخت جريمه نقدی و همچنين اعلام عذرخواهي رسمی و كتبی از پرسنل خدوم و زحمتكش نيروی انتظامی محروميت وی تعليق و پس از انقضای مدت شش ماه به شرط عدم ارتكاب رفتار غير اخلاقی از سابقه ايشان حذف گردد.

اما در كمتر از ۶ ماه پس از اين اتفاق، ماجراهای بازي پرسپوليس و سپاهان پيش آمد و طبق رأی كميته انضباطی، عليرضا بيرانوند، دروازه بان تيم پرسپوليس به دليل رفتار غيرورزشی به یك جلسه محروميت از همراهی تيم خود محكوم شد و بايد ۴۰۰ ميليون ريال جريمه نقدی هم پرداخت كند.

حالا در فضای مجازی اين بحث مطرح شده كه به دليل تكرار رفتار غير ورزشی از سوي بيرانوند در مدت كمتر از ۶ ماه بعد از حكم قبلي، او طبق حكم كميته انضباطي بايد از حضور در ۳ بازي محروم شود. نكته اما اينجاست كه اگر محروميت تازه او درباره بازی سپاهان و پرسپوليس هم محاسبه شود، محروميت او به ۴ بازی افزايش می یابد و به اين ترتيب شهرآورد تهران را از دست مي دهد!

بايد ديد مسئولان كميته انضباطی با اين چالش تازه كه بسيار هم جدی به نظر می رسد چه خواهند كرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها