11:11:17 1399/8/7

آغاز اکران یک هفته ای "درخت گردو" در کردستان برای حضور احتمالی در اسکارحیدر مرادی مدیر امور سینمایی موسسه «بهمن سبز» در استان کردستان درباره شرایط اکران یک هفته‌ای فیلم سینمایی «درخت گردو» در کردستان که از فردا آغاز می‌شود، توضیحاتی ارائه کرد.

 این اکران به صورت یک هفته نمایش از پنجشنبه ۸ آبان در پردیس سینمایی بهمن سنندج آغاز خواهد شد و تا ۱۳ آبان ادامه دارد. نمایش فیلم به صورت ۴ سانس در هر روز است.

مدیر پردیس سینمایی «بهمن سنندج» گفتد: این اکران با توجه به تقاضای عوامل این فیلم برای شرکت در اسکار به عنوان نماینده ایران انجام می‌شود. چراکه طبق قانون اسکار لازم است آثار حداقل به مدت یک هفته اکران عمومی شده باشند.

 برای حضور عوامل فیلم هم علی‌رغم محدودیت‌های کرونایی آمادگی کامل داریم و مردم کردستان از این حضور استقبال خواهند کرد. همچنین موسسه بهمن سبز این اطمینان خاطر را می‌دهد که پروتکل‌های بهداشتی به شکل کامل در این سینما و سایر سینماهای خود مطابق دستورالعمل‌ها در حال اجراست و مخاطبان می‌توانند با خیال راحت به تماشای این فیلم انسان‌دوستانه بنشینند.

مهران مدیری، پیمان معادی، مینا ساداتی، مینو شریفی و… در فیلم سینمایی «درخت گردو» ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه داستان این فیلم به تهیه کنندگی سیدمصطفی احمدی آمده است: «سردشت بمباران شیمیایی شده، شهر گرفتار فاجعه شده، قادر باید خانواده‌اش را نجات دهد».

محمدحسین مهدویان سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی و پیمان معادی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای این فیلم از آن خود کردند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها