13:13:55 1397/10/18

آشی که "مارکو" برای پرسپولیسی ها در کمپ اسپایر پخته!مصدومیت محسن ربیع خواه رو به پایان است و او تمریناتش را شروع کرده است.

به گزار نوداد نیوز، محسن ربیع خواه که رباط صلیبی پاره کرده بود حالا با از دست دادن یک نیم فصل با انگیزه زیاد در تمرینات حضوری فعال دارد.او در این خصوص می گوید: برای سفر به قطرآماده هستیم و قرار است در کمپ مجهز اسپایر اردو بزنیم.مارکو برایمان تمرینات بسیار سختی را در نظر گرفته تا برای نیم فصل دوم آماده شویم.برای من فرقی نمی کند در چه پستی به میدانم بروم چون سرباز پرسپولیس و تحت امر برانکو هستم. ما بازیکنان با کیفیتی را جذب کردیم  که قطعا آنها در لیگ قهرمانان و همینطور لیگ برتر کمک زیادی به پرسپولیس خواهند کرد.

ربیع خواه که بسیار با اخلاق است درباره مصدومیت ماهینی و انصاری می گوید: مصدومیت برای یک فوتبالیست واقعا سخت است اما با اراده ای که در آنها می بینم  با قدرت به میادین بر می گردند.

ربیع خواه دوست دارد برای سومین فصل متوالی قهرمان شود و می گوید: با انواع و اقسام مشکلاتی که گریبان پرسپولیس را گرفت ما هم قسم بودیم تا دل هواداران را شاد کنیم و دوست دارم برای بار سوم قهرمان ایران شوم هرچند کار سختی است.

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها