15:05:09 1401/9/20

آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهانایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اسپیس ایکس، توییتر و چند شرکت نوآور دیگر، در توییتر از رویدادی نام برد که هفته آینده برگزار می‌شود و اگر بر اساس انتظار وی رخ دهد، ممکن است به محرک دیگری برای افزایش بیت‌کوین تبدیل شود یا آن را تحت فشار نزول قرار دهد.

به نقل از کریپتو، در ۱۴ دسامبر، یکی دیگر از نشست‌های فدرال رزرو برگزاری می‌شود و بر اساس انتظارات برخی اقتصاددانان، احتمال افزایش نرخ بهره دیگری وجود دارد که پنجمین جلسه برای افزایش نرخ بهره در سال جاری خواهد بود اما انتظار می‌رود نرخ بهره به جای ۷۵ واحد چهار جلسه قبلی، ۵۰ واحد افزایش یابد.

اگرچه انتظار می‌رود افزایش نرخ بهره همانطور که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در پایان نوامبر اعلام کرد کمتر باشد اما اقتصاددانان همچنان انتظار دارند که رکود در سال ۲۰۲۳ آغاز شود.

در طول افزایش نرخ‌های قبلی در سال جاری، ارز دیجیتال پرچمدار سقوط کرد، با این حال افزایش نرخ ممکن است پایین‌تر باشد، بنابراین احتمال مثبت بودن قیمت بیت‌کوین در مقایسه با افزایش‌های قبلی نیز زیاد است.

هنگامی که جروم پاول اعلام کرد که فدرال رزرو ممکن است در ماه دسامبر کاهش نرخ بهره خود را آغاز کند، کریپتو پیشرو، با بازپس گیری سطح ۱۷هزار دلار، برای اولین بار در دو هفته واکنش نشان داد.

به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ حتی اگر پیش‌بینی‌های مربوط به رکود در سال آینده محقق شود، این مورد ممکن است برای بیت‌کوین، طلا و سایر دارایی‌های ریسک‌پذیر خوب باشد.

البته احتمالاً برای قیمت تسلا ایلان ماسک بد خواهد بود اما ماسک اخیرا در توییتی اعلام کرده است که شرکت‌هایش برای سال ۲۰۲۳ آماده هستند و انتظار دارد سال سختی برای اقتصاد باشد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۸۵۶.۷۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۳۸.۵۴ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۸ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳.۸۶ میلیارد دلار است که ۲۸.۷۳ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱.۸۶ میلیارد دلار است که ۷.۸۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۱.۵۹ میلیارد دلار است که ۹۰.۴۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها